Новини » Світ Читать эту новость на русском

США запровадили санкції проти потенційних постачальників та покупців зброї Ірану

Президент США Дональд Трамп 

EPA-EFE

США не хочуть, щоб Іран поставив під загрозу безпеку решти світу новими поставками балістичних ракет

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підписав указ про санкції проти країн, компаній, а також приватних осіб, які будуть зв'язані з поставками зброї до Ірану або з нього. Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

Згідно з заявою очільника країни, США не дозволять Ірану мати ядерну зброю і не хочуть, щоб ця країна поставила під загрозу безпеку решти світу новими поставками балістичних ракет і звичайних видів озброєнь.

"Мій указ відновлює санкції ООН щодо Ірану і запроваджує нові обмеження та експортний контроль щодо понад 20 компаній і осіб, які підтримують ядерне, ракетне і звичайне озброєння Ірану.

Цей указ значно знизить здатність іранського режиму експортувати зброю терористам і небезпечним "гравцям" по всьому близькосхідному регіону, а також його здатність купувати зброю для нарощування власних сил", - наголосив Трамп.

Крім того, Державний департамент і Міністерство фінансів США запроваджують санкції стосовно низки фізичних осіб і компаній, які пов'язані з іранською ядерною програмою.

За даними ЗМІ, 18 жовтня ООН планує зняти ембарго на продаж звичайних видів озброєння Ірану. У США вважають, що відмова ООН продовжити збройне ембарго загрожує всьому Близькому Сходу.

Новини за темою: Іран відпрацював атаку на авіаносець США

Раніше повідомлялося, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив, що США мають намір відновити всі раніше припинені санкції щодо Ірану. Це пов'язано з тим, що Рада Безпеки ООН не продовжила термін дії ембарго на придбання Іраном озброєнь, термін дії якого скоро закінчується. Зазначалося, що санкції будуть включати заборону на збагачення урану і ембарго на постачання зброї в Іран терміном на 13 років.

Loading...