Новини » Світ Читать эту новость на русском

США запровадили нові санкції проти Китаю

Державний секретар США Майк Помпео 

Флікр

Держсекретар нагадав, що на початку червня під санкції потрапила компанія IRISL

Сполучені Штати Америки ввели санкції проти 6 юридичних та 2 фізичних осіб Китаю через підтримку судноплавних ліній Ірану. Про це заявив держсекретар США Майк Помпео, передає пресслужба відомства.

"Сьогодні (в понеділок 19 жовтня, - ред.) Сполучені Штати вводять санкції проти шести юридичних і двох фізичних осіб за поведінку, пов'язану з IRISL та її дочірньою компанією Hafez Darya Arya Shipping Company (HDASCO), відповідно до розділу 1244 закону про свободу Ірану та боротьбі з поширенням (IFCA 1244)", - повідомив Помпео.

Держсекретар нагадав, що на початку червня під санкції потрапила компанія IRISL та її дочірня структура E-Sail Shipping Company Ltd.

Так, під нові санкції США потрапили компанії: Reach Holding Group (Shanghai) Company Ltd.; Reach Shipping Lines; Delight Shipping Co., Ltd.; Gracious Shipping Co. Ltd.; Noble Shipping Co. Ltd. і Supreme Shipping Co. Ltd. Разом з тим санкції були накладені на головного виконавчого директора Reach Holding Group (Shanghai) Company Ltd - Еріка Чена та президента компанії Даніеля Хе.

Новини за темою: Трамп доручив запровадити всі раніше скасовані санкції проти Ірану

Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підписав указ про санкції проти країн, компаній, а також приватних осіб, які будуть зв'язані з поставками зброї до Ірану або з нього. Згідно з заявою очільника країни, США не дозволять Ірану мати ядерну зброю і не хочуть, щоб ця країна поставила під загрозу безпеку решти світу новими поставками балістичних ракет і звичайних видів озброєнь.

 Loading...