Новини » Світ Читать эту новость на русском

США закрили консульство в китайському Ченду після того, як Китай закрив консульство в американському Г’юстоні

У дипустанові працювало близько 200 людей

Натовп під час закриття американського консульства в Китаї Reuters

Американські дипломати покинули консульство в китайському місті Ченду після закінчення 72-годинного терміну, встановленого Китаєм. Про це повідомляє ВВС.

Зазначається, що цю установу Пекін наказав закрити у відповідь на припинення роботи китайського консульства в Г'юстоні, штат Техас. Відомо, що при виході співробітників із будівлі табличка була знята, а прапор США опустили.

У МЗС Китаю заявили, що їхній персонал увійшов до будівлі після встановленого терміну. Вихід працівників американського консульства (близько 200 людей) супроводжувала поліція. Біля будівлі зібрався натовп, який час від часу несхвально гудів їм услід. Повідомляється, що більшість працівників консульства були найняті в Китаї.

Новини за темою: У Білому домі планують заборонити в'їзд у США членам Компартії Китаю, - ЗМІ

Нагадаємо, нещодавно міністерство закордонних справ Китаю оголосило про закриття генерального консульства США в Ченду. Це сталося внаслідок закриття американською стороною консульства Китаю в Г’юстоні через звинувачення китайців у викраденні даних різних компаній, зокрема і тих, які працюють над розробкою вакцини від COVID-19.

Loading...