Новини » Світ Читать эту новость на русском

США заявили про наближення російської субмарини до берегів Аляски

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Наразі підводний човен перебуває у міжнародних водах

Об'єднане командування аерокосмічної оборони Північної Америки (NORAD) і Північне командування Збройних сил (ЗС) США заявили про підводний човен ВМФ Росії, який виплив біля берегів Аляски. Про це повідомляє у Twitter Північне командування ЗС США.

"Штаб-квартири NORAD та Північного командування ЗС США пильно стежать за російським підводним човном, який сьогодні сплив поблизу Аляски. Ми уважно відстежуємо судна, що представляють інтерес, зокрема іноземні військові морські судна, у нашій зоні відповідальності", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: В Україну прибув заступник держсекретаря США

Слід зауважити, що саме Північне командування відповідає за захист території США і до його відповідальності входить Північна Америка та прилеглі до неї води. 

Як зазначається, наразі морська активність Росії відбувається в міжнародних водах далеко за межами територіального моря США. Американська сторона також розповіла, що не отримувала жодних запитів про допомогу від ВМС Росії чи інших моряків у цьому районі, однак завжди "готова допомогти тим, хто потрапив у біду".

Новини за темою: Вибори в США: Байден обіцяє Україні летальне озброєння у разі перемоги

Нагадаємо, нещодавно Міністерство торгівлі США ввело санкції проти кількох російських науково-дослідних інститутів. Ці установи пов'язані з російською програмою розробки та випробування хімічної зброї, а також із програмою створення біологічної зброї.

Згодом Російська Федерація заявила, що вимагає пояснень від США у зв'язку з санкціями проти п'яти російських науково-дослідних інститутів через підозри в розробці хімічної і біологічної зброї. 

Loading...