США випробували потужну лазерну зброю, здатну знищувати безпілотники

Лазерна зброя США АрміяInform

Подібну зброю можна використовувати для захисту озброєних невеликих катерів

Американські військові провели в Тихому океані випробування лазерної зброї для знищення безпілотників - це вперше, коли установку випробували проти безпілотника в морі.

Про це повідомило командування американського Тихоокеанського флоту.

У пресслужбі ВМС США пояснили, що таку лазерну зброю можуть використовувати для захисту від безпілотників або ж озброєних невеликих катерів.

"Здійснюючи в морі передові випробування проти безпілотних літальних апаратів і малих суден, ми отримаємо цінну інформацію про можливості демонстратора системи твердотільної лазерної зброї проти потенційних загроз", - сказав капітан Керрі Сандерс, командир портлендського підрозділу.

Відомо, що система твердотільної лазерної зброї була розміщена на борту десантно-транспортного корабля USS Portland, дислокованого неподалік військової бази Перл-Харбор.

Командир корабля Керрі Сандерс також зазначив, що установка “прокладе шлях для майбутніх систем озброєння”.

"З цією новою передовою здатністю ми переосмислюємо війну на морі для флоту", - додав він.

Новини за темою: Путін хоче збільшити кількість бойових роботів і лазерної зброї

До слова, потужність лазерної зброї військові не розкрили, проте Міжнародний інститут стратегічних досліджень пише про ймовірних 150 кіловат.

Новини за темою: В Україні випробували радар, який "бачить" дрони на різній висоті та дальності. Відео

Як повідомлялося раніше, на Чернігівщині відбулися випробування українського ракетного комплексу, що вражає будь-які типи броні.

Loading...