Новини » Світ Читать эту новость на русском

США випробували міжконтинентальну ракету, здатну нести ядерні заряди

Військові заявили, що тестування не пов'язане з реакцією на жодні події

У Пентагоні заявили про плани Китаю збільшити арсенал ядерної зброї

Фото з відкритих джерел

США провели успішне випробування міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III, яка може оснащуватися ядерними боєголовками. Про це повідомила пресслужба Стратегічного командування США.

Зазначається, що тестування відбулося 4 серпня в штаті Калфіорнія, о 00:21 за місцевим часом. Відомо, що ракета подолала відстань у 4,2 тис. миль (6,72 тис. км) до цілі, розташованої в районі Маршаллових островів.

За словами військових, тест демонструє, що ядерне стримування США є надійним та ефективним для загроз 21 століття. Водночас, у відомстві додали, що тестові запуски не є реакцією на світові події чи регіональну напруженість.

При цьому підкреслюється, що випробування мали на меті підтвердити точність та надійність системи озброєння міжконтинентальної балістичної ракети й отримати дані для забезпечення ядерного стримування з боку США.

Новини за темою: НАТО не буде розміщувати нові ядерні ракети в Європі, - Столтенберг

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Північна Корея випробувала протикорабельну крилату ракету в Японському морі. Запуск відбувся ще 6 липня, проте ані військові органи, ані засоби масової інформації Північної Кореї не оголосили про старт. За даними південнокорейських військових, ракета пролетіла менше 100 кілометрів.

Loading...