США вводять "кіберсанкції" проти восьми людей, пов'язаних з РФ, і семи компаній

фото- з відкритих джерел

У США вважають, що вони беруть "безпосередню участь у просуванні операцій" в інтересах Євгена Пригожина В ЦАР

Сполучені Штати Америки внесли до списку санкцій сімох громадян Російської Федерації, одного громадянина Фінляндії, а також сім компаній, що базуються в цих двох країнах. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну США, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, обмежувальні заходи вводяться через діяльність в кіберпросторі проти громадян РФ Бориса Гайковича, Олени Іванової, Євгена Ходотова, Надії Кучімової, Олександра Кузіна, Владислава Заніна.

У список також потрапив громадянин Фінляндії Микита Ковалевський і Дмитро Ситий, громадянство якого не вказано.

Також до списку санкцій вносяться пов'язані з цими людьми компанії, зареєстровані в Росії, ЦАР або у Фінляндії: Acex Oy, Gch Finland Oy, Lobaye Invest, "М-Фінанс", "НПП ПТ Океанос", Optima Freight Oy, Unicum Trade Oy.

У Мінфіні США відзначають, що ці вісім осіб і сім пов'язаних з ними організацій беруть "безпосередню участь у просуванні операцій" в інтересах Євгена Пригожина В ЦАР, "сприяють діяльності ФСБ або беруть участь у діяльності з ухилення від санкцій".

"Пригожин пов'язаний з гірничодобувними, охоронними та логістичними компаніями в ЦАР, а його операції в ЦАР, як повідомляється, координуються Міністерством закордонних справ Російської Федерації та Міністерством оборони", - йдеться в заяві американського Мінфіну.

Новини за темою: Facebook заблокував акаунти "кухаря Путіна" за втручання у справи Африки

Нагадаємо, Міністерство фінансів США ввело санкції проти п'яти компаній, пов'язаних із бізнесменом Євгеном Пригожиним. Зокрема санкції ввели проти Петербурзької "М ІНВЕСТ", китайської Shen Yang Jing Cheng Machinery Imp&Exp, Гонконгських Shine Dragon Group і Zhe Jiang Jiayi Small Commodities Trade Company і суданської Meroe Gold.

Loading...