США ввели санкції проти компаній, пов'язаних з "кухарем Путіна"

Євген Пригожин

Санкції передбачають заморожування активів в США

Міністерство фінансів США ввело санкції проти п'яти компаній, пов'язаних з бізнесменом Євгеном Пригожиним. Про це сказано на сайті міністерства.

Зокрема санкції ввели проти петербурзької "М Інвест", китайської Shen Yang Jing Cheng Machinery Imp&Exp, гонконгських Shine Dragon Group і Zhe Jiang Jiayi Small Commodities Trade Company і суданської Meroe Gold.

За словами держсекретаря Майкла Помпео, вищевказані компанії допомагали Пригожину ухилятися від американських санкцій і підтримували його операції з придушення протестів у Судані. Крім того, через гонконгські і китайські компанії в інтересах бізнесмена пройшло понад 100 угод на 7,5 млн доларів.

Також під санкції потрапили фізичні особи, які допомагали Пригожину: Ігор Лавренков, Михайло Потепкин і Андрій Мандел.

Санкції передбачають заморожування активів в США і заборону американським компаніям і громадянам вести бізнес з потрапили в список компаніями.

Новини за темою: Помпео анонсував нові санкції США проти "Північного потоку 2"

Нагадаємо, раніше уряд Великої Британії ввів персональні санкції проти громадян Росії та Саудівської Аравії за порушення прав людини.

Як повідомляється, деяким росіянам буде заборонено в'їжджати на територію Британії. Також будуть заморожені їхні рахунки в британських банках. Передбачається, що санкції будуть введені відносно причетних до смерті юриста фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського у 2009 році.Loading...