Вашингтон запровадив санкції проти держкомпанії Китаю за "списком Магнітського"

Обмеження стосуватимуться фірми, яка займається будівництвом у Камбоджі

Ілюстративне фото

фото- з відкритих джерел

Міністерство фінансів США ввело санкції проти китайської державної компанії в рамках "Глобального акта про права людини імені Магнітського". Про це повідомляє Reuters із посиланням на пресслужбу Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США.

Зазначається, що обмеження запровадять проти компанії Union Development Group Co через "захоплення та руйнування земель камбоджійців в ході проєкту Dara Sakor". "Компанія проводить свої операції через камбоджійського генерала Кун Кіма, внесеного у 2019 році в санкційний список за причетність до корупції", – йдеться в повідомленні.

За словами журналістів, Dara Sakor – це комплекс у національному парку на камбоджійському узбережжі зі злітно-посадковою смугою для  прийняття деяких із найбільших літаків у світі. На Заході неодноразово звучали повідомлення про те, що проєкт має військові цілі, але китайська компанія та уряд Камбоджі заперечують ці звинувачення.

Новини за темою: Євросоюз продовжив санкції проти Росії через анексію Криму

Раніше повідомлялося, що Міністерство закордонних справ України ініціює створення українського "акта Сенцова" за прикладом "акта Магнітського". Метою документу називають накладення санкцій на порушників прав людини.

Loading...