Новини » Світ Читать эту новость на русском

США ввели санкції проти 11 високопосадовців Гонконгу

Обмеження пов'язані з "підривом автономії Гонконгу"

фото- з відкритих джерел

Міністерство фінансів США ввело санкції проти 11 осіб через "підрив автономії Гонконгу та обмеження свободи вираження поглядів". Про це повідомила пресслужба американського відомства.

Зазначається, що санкції ввели проти глави адміністрації Гонконгу, комісара поліції та інших топчиновників. В уряді США заявили, що рішення пов’язане з дозволом безпековим службам материкового Китаю свавільно діяти в автономному Гонконзі. Американські посадовці вважають, що в регіоні підривається верховенство права та створюється підґрунтя для цензури.

Відтепер уся власність високопосадовців, яка перебуває на території США, буде заблокована. Водночас, усім громадянам і підприємствам США заборонили проводити будь-які транзакції з цими людьми. "Сполучені Штати стоять з народом Гонконгу в їх постійному прагненні до свободи та демократії", – заявили в американському Мінфіні.

Новини за темою: Як Гонконг може стати "троянським конем" у протистоянні США та Китаю

Раніше повідомлялося, що Рада Європейського Союзу ухвалила пакет санкцій проти Китаю у відповідь на ухвалений закон про національну безпеку Гонконгу. У ЄС також пообіцяли надавати підтримку населенню та моніторити судові процеси щодо продемократичних активістів.

Loading...