США відклали запровадження санкцій проти Білорусі через неузгодженість позиції в Євросоюзі, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Санкції США вже застосовуються до 16 білорусів, включно з Олександром Лукашенком

Сполучені Штати Америки відмовилися від спільних із Канадою та Великою Британією санкцій проти Білорусі через відсутність єдиної позиції щодо обмежень у Європейському Союзі. Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Згідно з повідомленням, Вашингтон очікує на розв'язання питання протягом тижня, зокрема, під час засідання Європейської ради.

"Пакет заходів США, включно із санкціями через порушення прав людини, готовий, але час його запровадження не визначений", - запевнило джерело.

Крім того, один представник Держдепартаменту США підкреслив, що санкції США вже застосовуються до 16 білорусів, включно з Олександром Лукашенком.

Новини за темою: В Україні повідомили, як будуть називати Лукашенка через його нелегітимність

Нагадаємо, минулого тижня країни Балтії розширили санкційний список чиновників із Білорусі, які причетні до фальсифікації виборів та репресій щодо протестувальників. 

Окрім цього, держсекретар США Майк Помпео заявив, що Сполучені Штати розглядають  можливість запровадження додаткових санкцій проти Білорусі

Днями Велика Британія разом із Канадою запровадила санкції проти Олександра Лукашенка, його сина та інших посадовців, аби таким чином підтримати демократичні цінності та здійснити тиск на тих, хто відповідає за репресії в Білорусі.

Loading...