США та РФ почали перемовини щодо контролю над ядерним озброєнням

Країни планують обмежити можливу кількість ядерних боєголовок

Індія випробувала ядерну ракету

Фото з відкритих джерел

У Відні почались триденні американо-російські перемовини щодо контролю над ядерним озброєнням. Про це повідомляє "Голос Америки".

Зазначається, що під час першого раунду минулого місяця сторони обговорили останню двосторонню угоду, яка діє, – договір СНО-III. Він обмежує число розгорнутих ядерних боєголовок великої дальності і кількість їхніх носіїв, які може мати кожна країна.

Проте, США та Росія сподіваються замінити договір СНО новою угодою до його закінчення в лютому. Експерти вважають, що переговори між Вашингтоном і Москвою є важливим фактором міжнародної безпеки. За словами представника Університету Флориди Александра Краутера, необхідно мати обмеження на кількість ядерних боєголовок в світі і залучити до переговорів Китай.

Крім того, Америка запропонувала правила відповідальної поведінки в космосі, які будуть засновані на основі існуючих правил ведення війни. Помічник держсекретаря США Кріс Форд заявив, що влада країни сподівається на "вивчення шляхів підвищення безпеки і стабільності в космічному просторі" під час зустрічі.

Новини за темою: Ядерна доктрина Росії: Невідворотність відплати і застосування зброї на випередження

Нагадаємо, нещодавно знімки лабораторії Planet Labs показали активний об'єкт в Північній Кореї, який використовується для створення ядерних боєголовок. За словами лідера країни Кім Чен Ина, ядерна зброя необхідна Північній Кореї, аби забезпечити її безпеку через "тиск високої інтенсивності і військові загрози з боку імперіалістичних і ворожих сил".Loading...