Новини » Світ Читать эту новость на русском

США скасували частину санкцій проти РФ

Ілюстративне фото- з відкритих джерел

Сполучені Штати виключили із санаційних списків дві російські компанії

У понеділок, 2 березня, Сполучені Штати Америки послабили санкції проти Російської Федерації. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів США.
 
Так, згідно з повідомленням, Сполучені Штати виключили із санаційних списків дві російські компанії: "Незалежна нафтогазова компанія" і "Приморскнафтопродукт".
 
Як зазначається, Вашингтон запровадив санкції проти цих підприємств у червні 2017 року в результаті розвитку ядерної програми Пхеньяну. Зокрема, у той час після декількох ракетних випробувань Північної Кореї ситуація в районі Корейського півострова значно загострилася. У зв’язку з цим Рада національної безпеки США склала список заходів стосовно виключення КНДР з глобальної фінансової системи.
 
Окрім цього, тоді Вашингтон передбачав запровадження "вторинних санкцій" проти банків та компаній, які ведуть комерційну діяльність з Пхеньяном.
 
 
Нагадаємо, 13 лютого США ввели санкції проти трьох російських організацій за законом про нерозповсюдження зброї масового знищення.
 
Згодом у Посольство Росії у Вашингтоні заявили, що введення санкцій США проти трьох російських оборонних підприємств є "черговим сплеском русофобії".
Loading...