США розширили санкції проти Росії через імовірне створення біологічної та хімічної зброї

У список потрапили кілька науково-дослідних інститутів

Санкції США проти РФ

Міністерство торгівлі США ввело санкції проти кількох російських науково-дослідних інститутів. Відповідний документ оприлюднено на сайті Національного управління архівів та документації США.

Зазначається, що під обмеження потрапили 33-й Центральний науково-дослідний випробувальний інститут, 48-й Центральний НДІ в Кірові, Сергієвому Посаді та Єкатеринбурзі, а також НДІ органічної хімії та технології. У США вважають, що ці заклади пов’язані з російською програмою розробки та випробування хімічної зброї, а також із програмою створення біологічної зброї.

Загалом, у список потрапили близько 60 організацій із Росії, Китаю, Франції, Індонезії, Малайзії, Оману, Пакистану, Швейцарії та ОАЕ. "Американський уряд вирішив, що ці 60 інститутів діють врозріз з інтересами національної безпеки або зовнішньої політики Сполучених Штатів", – заявили в американському уряді.

Новини за темою: США ввели санкції проти 11 високопосадовців Гонконгу

Нагадаємо, не так давно міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наголосив на необхідності розширення санкцій проти РФ через порушення у Криму. За словами міністра, Росія не виконує зобов'язання держави-окупанта на півострові та нехтує міжнародним правом. Зокрема, йдеться про незаконний запуск залізничного сполучення між РФ та тимчасово окупованим Кримом, а також про незаконне проведення російських волевиявлень на півострові.

Loading...