Новини » Світ Читать эту новость на русском

США розширили санкції проти Ірану

Фото з відкритих джерел

Введення обмежень пов'язали зі спробами Ірану втрутитися в американські вибори

Адміністрація США ввела санкції проти 5 іранських організацій та 1 дипломата за спроби вплинути на американські вибори президента. Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів США.

Зазначається, що під обмеження потрапили Інститут Баян Расане Гостар, Іранський ісламський союз радіо і телебачення IRTVU і Міжнародний союз віртуальних ЗМІ, які, за даними США, контролюються Корпусом вартових ісламської революції IRGC-QF.

Крім того, санкції ввели й проти посла Ірану в Іраку, генерала IRGC-QF Іраджа Масджеді. За даними Мінфіну США, Масджеді використовував своє дипломатичне становище для приховування грошових переказів на користь IRGC-QF.

Нагадаємо, нещодавно розвідка США заявила, що Російська Федерація та Іран незаконно отримали дані виборців Сполучених Штатів Америки напередодні президентських виборів. Тоді зазначалося, що Москва і Тегеран планують використовувати дані для того, щоб "вносити сум'яття, сіяти хаос і підірвати довіру до американської демократії".

Новини за темою: США розширять санкції проти "Північного потоку-2"

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки ввели санкції проти 6 юридичних та 2 фізичних осіб Китаю. Тоді обмеження пов'язали з підтримкою китайцями судноплавних ліній Ірану.

 

Loading...