Новини » Світ Читать эту новость на русском

США розпочали виведення військ з Іраку, - ЗМІ

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Наразі розпочали виводитися 15 військових баз

У парламенті Іраку оголосили про початок виведення військових підлозділів Сполучених Штатів Америки з території країни. Про це повідомляє Sky News Arabia.
 
Як зазначається, наразі Сполучені Штати Америки розпочали виводити свої війська з 15 військових баз, що розташовані на території Іраку.
 
"США почали залишати Ірак, а американські сили почали де-факто виводитися з 15 військових баз", - заявив член комітету з оборони та безпеки іракського парлменту Алі аль-Ганімі.
 
Проте у Вашингтоні наразі не давали жодних коментарів стосовно виведення американських військовослужбовців з країни Близького Сходу.
 
Нагадаємо, раніше, 26 січня, у столиці Іраку, Багдаді, було завдано декілька ракетних ударів у бік будівлі посольства Сполучених Штатів Америки, у результаті чого щонайменше три особи отримали поранення.
 
Згодом у Державному департаменті Сполучених Штатів Америки відповіли на ракетний обстріл американського посольства.
 
А наступного дня держсекретар Майк Помпео під час телефонної розмови з іракським прем’єро-міністром висловив обурення нападами іранських збройних формувань на американські об'єкти, розташовані на території Іраку.
Loading...