live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

США призначили прокурора, який займатиметься "українськими справами"

Прокурор з Нью-Йорка Річард Донохью

Фото з відкритих джерел

Про які саме справи йдеться поки невідомо

Міністерство юстиції США призначило прокурора Річарда Донохью відповідальним за розслідування справ, пов'язаних з Україною.

Про це повідомляє CNN.

Зокрема, зазначається, що новообраний прокурор буде займатися "українськими питаннями", відкривати нові розслідування та курирувати старі справи.

Новини за темою: Трамп тиснув щодо справи Байдена й на Порошенка, - ЗМІ

Документ на призначення Донохью вже підписав заступник генерального прокурора США.

Наразі його направили для ознайомлення в профільні комітети Конгресу.

При цьому поки невідомо, про які саме справи йдеться, але, як зазначено в повідомленні, вже згадується справа Руді Джуліані, який був особистим адвокатом президента Трампа та грав провідну роль в процесі імпічменту глави Білого дому.

Крім цього, тепер всі справи, які стосуються України, будуть направляти виключно в кабінет Донохью для проведення розслідування.

Нагадаємо, 6 лютого Сенат виправдав Трампа у справі про імпічмент.

Раніше 21 січня, Верхня палата парламенту США почала розгляд справи про імпічмент президента Америки Дональда Трампа. Спочатку сенатори розглядали резолюцію, яка визначила регламент слухань, а згодом розпочалися слухання про імпічмент по суті. 

Новини за темою: Трамп не потиснув руку спікеру Палати представників, у відповідь та демонстративно порвала текст його промови

Також Трамп публічно зізнався, що відправляв свого адвоката Рудольфа Джуліані в Україну для того, щоб той знайшов компромат на політичних опонентів Трампа, зокрема Джо Байдена.

Loading...