Новини » Світ Читать эту новость на русском

США посилили правила експорту в РФ

Фото з відкритих джерел

Американським компаніям заборонили експортувати генератори для використання на АЕС, сенсори і лазери

Міністерство торгівлі США ввело 2 нових правила, які обмежують експорт деяких товарів і технологій в Російську Федерацію, Китай і Венесуелу. Про це пише РБК.

Згідно з першим правилом, американським експортерам необхідно отримати ліцензію на постачання в Росію, Венесуелу і Китай ряду товарів, навіть якщо вони призначені для цивільного використання. Серед цих товарів підшипники, напівпровідники, комп'ютери, радіолокаційні системи.

Друге правило розширює визначення військового використання експортних товарів. Під "кінцевим військовим користувачем" будуть розумітися не тільки силові та військові структури, але люди, "чиї дії або функції призначені для підтримки військового використання". Тобто, будь-яка людина, пов'язана з силовим і військовим сектором.

Так, американським компаніям заборонили експортувати генератори для використання на АЕС, сенсори і лазери, рухові установки, певне обладнання для морських суден, акустичне обладнання для детектування підводних об'єктів і т. д.

Новини за темою: ЄС продовжив кримські санкції проти Росії ще на рік

Нагадаємо, Рада Євросоюзу в понеділок 29 червня прийняла рішення продовжити санкції щодо конкретних секторів економіки РФ ще на шість місяців до 31 січня 2021 року.Loading...