Новини » Світ Читать эту новость на русском

США планують ввести санкції проти влади Білорусі через кілька днів, – Держдеп

Обмеження стосуватимуться причетних до фальсифікації виборів та насильства проти громадян

Заступник державного секретаря США Стівен Біґен Фото з відкритих джерел

Сполучені Штати Америки найближчими днями будуть готові оголосити додатковий перелік індивідуальних санкцій проти осіб, відповідальних за фальсифікації виборів у Білорусі. Про це заявив у п'ятницю під час телефонної конференції заступник держсекретаря США Стівен Біґен, передає Reuters.

Зазначається, що обмеження стосуватимуться й причетних до насильства проти мітингувальників. "Я сподіваюся, що всього за кілька днів ми зможемо остаточно визначити додатковий перелік санкцій, які ми будемо вводити паралельно з тими, які вводяться Європейським Союзом", – сказав Біґен.

Водночас чиновник повідомив, що остаточне визначення списку осіб, проти яких запровадять санкції, спирається на створенні юридичної бази з доказами, підтвердженими документально. "Я не говоритиму за ЄС чи за Європейську комісію, але я знаю, що вони також зараз перебувають у процесі доказового обґрунтування перед тим, як запровадити санкції. І ми працюємо в тісній взаємодії з ними", – висловився Біґен.

Новини за темою: Санкції ЄС проти Білорусі набудуть чинності не пізніше 21 вересня, – МЗС Чехії

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що США можуть запровадити додаткові санкції проти Білорусі. Це відбулося після викрадення та примусової депортації члена Координаційної ради Марії Колесникової, прессекретаря Антона Родненкова та виконавчого секретаря Івана Кравцова.Loading...