США планують перенести зустріч G7 на кінець червня

Роберт О'Браєн Фото з відкритих джерел

Зустріч країн "Великої сімки" хочуть провести в очному форматі у США

Сполучені Штати Америки планують перенести зустріч "Великої сімки" (G7) на кінець червня цього року. Про це заявив радник із нацбезпеки президента США Роберт О'Браєн, повідомляє CBS News.

Так, чиновник зазначив, що США вже наближаються до піка захворюванності на коронавірус. Тому зустріч країн "Великої сімки" у США хочуть провести не за допомогою відеоконференції, а у звичному форматі. 

"Саміт G7 має відбутися особисто з лідерами країн наприкінці червня. Я думаю, що лідерам хотілося б зустрітися особисто, а не проводити відеоконференції. Тому президент (Дональд Трамп — ред.) направив запрошення і ми отримали чудові відповіді", — зазначив Роберт О'Браєн.

Однак, політик наголосив, що перед перед самітом всі учасники зустрічі повинні зробили тест на коронавірус. Точної дати майбутньої зустрічі радник не назвав. 

Новини за темою: Саакашвілі представили послам G7. Фото

До слова, наразі до "Великої сімки" входять США, Канада, Велика Британія, Німеччина, Франція, Італія та Японія.

Нагадаємо, раніше президент США заявляв, що саміт "Великої сімки" в очному форматі може відбутися в Білому домі у Вашингтоні. Однак, є ймовірність того, що зустріч відбудеться в Кемп-Девіді.

Loading...