США оштрафували Deutsche Bank на пів мільйона доларів за порушення "кримських" санкцій проти РФ

Deutsche Bank порушив "кримські" санкції і винен США понад 500 тисяч доларів Фото з відкритих джерел

Deutsche Bank обслугував компанію, яку пов'язували з російським бізнесменом Геннадієм Тимченком

Міністерство фінансів США оштрафувало німецьку фінансову компанію Deutsche Bank (DB) на 583 тисячі доларів через порушення "кримських" санкцій, введених проти Росії через анексію півострова. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну. 

За даними американського відомства, 30 липня 2015 року компанію IPP Oil Products (Cyprus) Limited було внесено до санкційного списку. Зауважимо, пов'язуювали цю фірму з російським бізнесменом Геннадієм Тимченком. Однак, через тиждень після накладання обмежень німецький банк DB провів платіж на 29 мільйонів доларів за участю цієї компанії.

Наголошується, що пройшов платіж через США та стосувався закупок мазуту. Зокрема, у Мінфіні переконані, що банк знав про санкції, однак не вжив жодних заходів для дотримання цих обмежень. 

Новини за темою: Євросоюз продовжив санкції проти Росії через анексію Криму

Того ж року трапився ще один випадок, пов’язаний із серією транзакцій через DB на загальну суму в 276 тисяч доларів. Як з'ясувалося, платіж було проведено на користь "Краснодарського регіонального інвестиційного банку", який перебував під санкціями за роботу в анексованому Криму. 

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що США мають намір ввести санкцій проти Російської Федерації, якщо Кремль буде "більш відкрито втручатися у ситуацію" в Білорусі.

Loading...