Новини » Світ Читать эту новость на русском

США накрив потужний ураган "Лаура": Зруйновано сотні тисяч будинків, є жертви. Фото

Ураган також спричинив витік хімічних речовин з одного із заводів

Наслідки урагану "Лаура", США AP

У четвер, 27 серпня, штат Луїзіана (США) та сусідній Техас накрив один із найсильніших ураганів в історії країни, який зруйнував сотні тисяч будинків та забрав життя щонайменше шістьох осіб. Про це повідомляє AP

Як зазначається, у результаті негоди було повністю або частково зруйновано приблизно 900 тисяч будинків. Крім цього, через "Лауру" стався витік хімічних речовин із заводу, який виготовляє побутові очищувачі. Місцева влада назвала ураган найпотужнішим стихійним лихом, однак зазначила, що катастрофічних втрат вдалося уникнути. 

Наголошується, що швидкість вітру від "Лаури" досягла приблизно 241 км/год. Для порівняння, швидкість найбільш руйнівного урагану за всю історію Сполучених Штатів "Катрін" у 2005 році становила приблизно 280 км/год. 

Новини за темою: Відео дня: На Британію обрушився потужний ураган "Ciara"

У зв'язку з цим президент США Дональд Трамп пообіцяв на вихідних поїхати до Луїзіани та Техасу та особисто оглянути наслідки негоди. До слова, остаточно оцінити збитки стихії у штатах планують протягом наступних декількох днів. 

Нагадаємо, раніше на заході Австралії пройшов потужний ураган, внаслідок чого 50 тисяч будинків залишились без світла. Зокрема, до аварійної служби звернулось понад три сотні громадян.Loading...