Новини » Світ Читать эту новость на русском

США ліквідували ватажка "Аль-Каїди на Аравійському півострові" під час спецоперації в Ємені

Фото з відкритих джерел

Раніше він працював в Афганістані на Усаму бен Ладена

У Білому домі офіційно підтвердили, що американські військові ліквідували лідера терористичного угруповання "Аль-Каїда на Аравійському півострові" Касем ар-Раймі під час однієї зі спецоперацій в Ємені.

Про це говориться в заяві, опублікованій на сайті адміністрації Трампа.

Зокрема, у ній йдеться про те, що спецоперацію проводили за наказом американського президента.

Новини за темою: Терористична організація ІДІЛ обрала собі нового лідера

Зазначається, що Касем ар-Раймі вступив до "Аль-Каїди" у 1990-х роках, а до цього був "заступником" колишнього ватажка міжнародної ісламської терористичної організації Усами бен Ладена.

За даними, які наводяться в заяві, "Аль-Каїда на Аравійському півострові" була відповідальна за насилля щодо цивільних людей в Ємені і мала намір здійснювати напади на США та американських військових.

"Його смерть ще більше послабить АКАП і глобальний рух "Аль-Каїда" і наблизить нас до усунення загроз, які ці групи представляють для нашої національної безпеки", - стверджують в Білому домі.

Новини за темою: Президент Ірану схвалив внесення Пентагону до списку "терористичних організацій"

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сомалійські та американські військові завдали авіаудар по розташованій на півдні Сомалі базі терористів, повністю знищивши її. Слід відзначити, що на території Сомалі базується одне з радикальних ісламістських угруповань "Аш-Шабаб", яке має досить тісні зв'язки з міжнародною терористичною організацією "Аль-Каїда".

Loading...