Новини » Світ Читать эту новость на русском

Справа MH17: У Нідерландах стартує другий блок слухань

Катастрофа МН17

AFP

За слуханнями можна буде спостерігати у прямому ефірі

У Нідерландах сьогодні розпочнеться чергова сесія судового процесу у справі про збитий у 2014 році над Донбасом літак МН17, яка триватиме до 3 липня. Зокрема, суд підсумує попередній блок, а прокуратура виступить з презентацією кримінального розслідування цього злочину. Про це передає "Інтерфакс-Україна" з посиланням на повідомлення суду.

"Як заплановано, кримінальна справа MH17 відновиться у понеділок, 8 червня. Однак через діючий коронавірус і відповідно національних законодавчих норм, до блоку судових слухань внесені корективи, в результаті бути присутніми в залі Судового комплексу "Схіпхол" зможе обмежена кількість людей. Природно, всі можуть стежити за слуханнями в прямому ефірі", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, крім суддів, секретарів і прокурорів в залі суду будуть присутні максимум два адвокати родичів, два захисники і обмежена кількість представників преси.

Очікується, що в рамках другого блоку засідань суд "підведе підсумки того, що обговорювалося на попередніх слуханнях, і що сталося відтоді". Захист і адвокат родичів отримають можливість звернутися до суду. Крім того, прокуратура опише кримінальне розслідування. Очікується, що їх презентації займуть кілька днів. У кінці цього блоку слухань суд прийме будь-які необхідні рішення і чекатиме наступного блоку слухань, який розпочнеться 31 серпня 2020 року.

Новини за темою: Арешт ключового фігуранта справи МН17 у Донецьку: Що відомо про Леоніда Харченка та його причетність до катастрофи

Нагадаємо, ексміністр оборони так званої "ДНР" Ігор Гіркін взяв на себе "моральну відповідальність" за збиття боїнга МН17 у 2014 році.Loading...