Новини » Світ Читать эту новость на русском

Справа MH17: Суд відмовив адвокатам у розслідуванні альтернативних сценаріїв катастрофи

MH17. Фото EPA-EFE

Один із суддів заявив, що адвокати обвинувачених затягнули з запитами

Cуд у справі збиття малазійського літака рейсу MH17 відхилив прохання адвокатів обвинувачених про надання їм додаткового часу для розслідування альтернативних сценаріїв причин катастрофи. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що в суді заявили про отримання багатьох запитів від сторони захисту на проведення додаткових розслідувань. Крім того, суддя  Гендрік Штейнхуйс вважає, що з деякими запитами адвокати затягнули, і їх можна було подати раніше.

"У захисту немає необмежених прав на те, щоб просити про додаткові розслідування. Суд повинен домогтися того, щоб розгляд справи проводився без затягування часу", – сказав Штейнхаус.

Також він додав, що сторона захисту не надала чіткого альтернативного сценарію розслідування, тоді як інформація про кілька інших можливих пояснень вже є частиною матеріалів справи.

Відомо, що суд заявив про бажання заслухати підозрюваного у справі Олега Пулатова і заявив, що не буде надсилати йому письмових запитань, як того вимагали його адвокати. За словами Штейнхауса, суд також хотів би почути інших підозрюваних – росіян Сергія Дубінського та Ігоря Гіркіна, а також українця Леоніда Харченка, які ніколи не співпрацювали з судом.

Новини за темою: Російське ГРУ курувало медіапроєкт, який поширював фейки про MH17, – розслідування

Нагадаємо, нещодавно під час чергового засідання суду у Нідерландах по справі збиття малайзійського літака рейсу МН17 над Донбасом, сталась бійка між потерпілою та адвокатом підозрюваного Олега Пулатова. Інцидент відбувся в туалеті під час перерви.

Loading...