SpaceX запустить супутники, які будуть відстежувати надзвукові ракети

Супутник SpaceX Фото з відкритих джерел

Супутники будуть контролювати Землю в цілях безпеки

Агентство космічного розвитку США надало компанії Ілона Маска SpaceX контракт на виробництво та запуск супутників, які будуть відстежувати надзвукові ракети. Про це повідомляє Express.

Як зазначається, супутники будуть контролювати Землю у цілях захисту. За попередньою інформацією, "шар відстежування" буде складатися з восьми супутників. Усі вони будуть оснащені датчиками, які зможуть попереджувати США про пуски ракет у світі. Вартість контракту становитиме 150 мільйонів доларів. 

Інший контракт на майже 200 мільйонів доларів був присуджений американській компанії L3Harris Technologies завдяки "своєчасному доставлянню космічних апаратів і оптичних корисних навантажень з широким кутом огляду". 

Новини за темою: SpaceX успішно запустила ракету Falcon 9 з аргентинським супутником

До слова, у серпні компанія SpaceX вже отримала контракт на 40 відсотків таємних місій Космічних сил США у період 2022-2027 років. 

Нагадаємо, нещодавно SpaceX вивела на навколоземну орбіту 12-ту партію мінісупутників мережі інтернет-покриття системи Starlink. У результаті Starlink надасть високошвидкісний широкосмуговий інтернет регіонам, у яких доступ був ненадійним, дорогим або взагалі недоступним. Loading...