SpaceX запланувала запуск чергової партії супутників Starlink на 1 серпня

Старт ракети-носія вже кілька разів переносили через погодні умови

Запуск ракети Falcon 9 компанії SpaceX. Фото: EPA-EFE/SPACEX

Компанія SpaceX планує 1 серпня запустити нову партію супутників Starlink, які необхідні для розгортання глобальної мережі інтернет-покриття. Про це повідомляє Spaceflight Now.

Зазначається, що цього разу на орбіту планується вивести 57 супутників. Спочатку обладнання мали відправити наприкінці червня, але запуск кілька разів відкладався через несприятливі погодні умови на космодромі мису Канаверал у Флориді. Крім того, в компанії заявляли про необхідність додаткової технічної перевірки систем.

Восьма спроба запуску ракети Falcon 9, яка крім супутників доставить два малих космічних апарати дистанційного зондування, має відбутися в суботу, 1 серпня, о 10:21 за Києвом. Старт ракети планується на космодромі NASA.

Нагадаємо, 4 червня ракета-носій Falcon 9 вивела на орбіту партію із 60 нових супутників системи Starlink. Наразі на орбіті працює 538 супутників цього проєкту.

Новини за темою: SpaceX доставила в космос військовий супутник для Південної Кореї

Раніше повідомлялося, що запуск десятої партії супутників Starlink мав відбутися 11 липня, але згодом його також перенесли через погодні умови.

 

Loading...