SpaceX в черговий раз запустила партію інтернет-супутників для глобальної мережі

Starlink Official SpaceX Photos

На орбіту відправились наступні 60 супутників Starlink

Американська компанія-виробник космічної техніки SpaceX, засновником якої є відомий інженер Ілон Маск, відправила на низьку навколоземну орбіту чергову партію супутників, які створять глобальну всесвітню мережу Starlink. Про це повідомляє пресслужба SpaceX у Twitter.

Згідно з повідомленням, сьогодні, 29 січня, близько 04:07 відбувся запуск на орбіту ракети-носія Falcon 9 з 60 супутниками системи Starlink, які дозволять створити глобальне покриття мережі інтернет.

Нагадаємо, це вже четверте виведення на орбіту групи інтернет-супутників у рамках проєкту Starlink. Перші 60 супутників було запущено в кінці травня, другі - в листопаді минулого року, а треті - 7 січня 2020 року.

Компанія SpaceX має намір розгорнути орбітальне угруповання з 12 тис. космічних апаратів схожого типу для створення повномасштабної мережі, яка дозволить забезпечити жителів Землі широкосмуговим доступом в інтернет у будь-якому куточку планети. Передбачається, що всі вони будуть виведені на орбіту після 2020 року. Загальна сума інвестицій для реалізації проєкту оцінюється в 10 млрд доларів.

Loading...