SpaceX скасувала запуск ракети за дві секунди до старту

Політ скасували через технічні причини

Ракета Falcon 9 компанії SpaceX. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Американська компанія SpaceX скасувала запуск ракети-носія Falcon 9 за 2 секунди до старту. Про це повідомляє Nasaspaceflight.com.

Зазначається, що ракета мала доставити на орбіту супутник GPS для потреб Військово-повітряних сил США та цивільних користувачів. Запустити космічне судно планували вчора, 2 жовтня, о 21:43 за місцевим часом з 40-го стартового комплексу на космодромі мису Канаверал, штат Флорида.

Проте старт ракети скасували за 2 секунди до початку через технічні причини. В разі усунення цих проблем компанія може здійснити наступну спроба запуску через добу.

Відомо, що супутник GPS III має вагу в 3,8 тонни і повинен стати ще одним елементом в орбітальній групі з 32 супутників глобального позиціонування. Цими апаратами планують поступово замінити застарілі супутники, які забезпечують сигнал GPS у всьому світі. Ціна одного з нових супутників становить 577 млн доларів.

Новини за темою: Том Круз наступного року полетить у космос на кораблі SpaceX

Нагадаємо, нещодавно SpaceX анонсувала випробування прототипу космічного корабля для польоту на Марс. Політ судна відбудеться в атмосфері Землі на висоті 15 кілометрів.

Loading...