SpaceX доставила в космос військовий супутник для Південної Кореї

Запуск компанією SpaceX ракети-носія Falcon 9 з військовим супутником SpaceX

Апарат Південної Кореї буде виведений на геостаціонарну орбіту

Ракета-носій Falcon 9 американської компанії SpaceX вивела на орбіту Землі перший військовий супутник зв'язку Південної Кореї ANASIS-II. Про це повідомляє пресслужба SpaceX у Twitter та на сайті.

Згідно з повідомленням, Falcon 9 стартувала з космодрому на мисі Канаверал у Флориді, о 17:30 за часом Східного узбережжя США (00:30 за київським часом).

Зазначається, що за 8 хвилин 40 секунд після запуску багаторазової ракети-носія Falcon 9 її перша ступінь приземлилась на платформу в Атлантичному океані.

Супутник ANASIS-II виготовила компанія Airbus у Франції. Апарат Південної Кореї буде виведений на геостаціонарну орбіту (36 000 км).

Військовий супутник зв'язку Південної Кореї SpaceX

У SpaceX відзначають, що ракета-носій Falcon 9, яка використовувалася у запуску супутника Південної Кореї, 30 травня вивела на орбіту космічний корабель Crew Dragon, який доставив астронавтів Дугласа Герлі та Роба Бенкена на Міжнародну космічну станцію.

Новини за темою: Вперше SpaceX Маска відправить астронавтів NASA на МКС: Початок ери космічного туризму?

Нагадаємо, вночі 30 травня у США провели успішний запуск пілотованого корабля компанії SpaceX з двома американськими астронавтами, Дугласом Герлі та Робертом Бенкеном. 

Після чого Crew Dragon компанії Ілона Маска успішно пристикувався до Міжнародної космічної станції.

Минулого тижня в американському космічному агентстві NASA  назвали дату повернення багаторазового космічного корабля компанії Ілона Маска, SpaceX, Crew Dragon та його екіпажу з МКС на Землю. Попередньо, 1 серпня корабель від'єднається від МКС, а 2 серпня – повернеться на Землю.

Loading...