Соратники Навального знайшли пляшку з "Новачком" у томському готелі

Припускається, що політика отруїли до виїзду в аеропорт

Олексій Навальний

Соратники російського опозиціонера Олексія Навального заявили, що пляшку води зі слідами "Новачка", яким отруїли політика, знайшли в готелі в Томську. Відповідне відео опубліковано на сторінці Олексія Навального в Instagram.

Зазначається, що пляшку виявили члени організації "Фонд боротьби з корупцією", засновником якої є сам Навальний. "Майже одразу співробітники ФБК, які залишилися в Томську, дізналися про те, що трапилося. В цей момент була зроблена єдино можлива річ. Вони викликали адвоката, піднялися в номер, з якого тільки що виїхав Навальний, і почали фіксувати, описувати та упаковувати все, що там знайшли. В тому числі й пляшки з-під готельної води", – йдеться в повідомленні.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Алексей Навальный (@navalny) 16 Сен 2020 в 11:59 PDT

У Навального підтвердили, що сліди "Новачка" німецька лабораторія знайшла на пляшці. "Через два тижні (після отруєння, – ред.) саме на пляшці з томського номера німецька лабораторія виявила сліди "Новачка". А потім ще три лабораторії, які брали аналізи в Олексія, підтвердили, що Навальний був отруєний саме їм. Тепер ми розуміємо: це було зроблено до того, як він покинув свій номер, щоб поїхати в аеропорт", – резюмували соратники опозиціонера.

Новини за темою: Зеленський прокоментував отруєння Навального

Раніше повідомлялося, що  Інститут оборонних досліджень Швеції підтвердив отруєння російського опозиціонера Олексія Навального нервово-паралітичною речовиною з групи "Новачок". За словами шведських спеціалістів, одна крапля речовини може вбити людину.

Loading...