Сноудену надали безстрокову посвідку на проживання в Росії

Едвард Сноуден

За словами адвоката, в умовах пандемії отримати дозвіл було досить довго і важко

Колишній співробітник Центрального розвідувального управління (ЦРУ) і Агентства національної безпеки (АНБ) Сполучених Штатів Америки Едвард Сноуден отримав безстрокову посвідку на проживання в Російській Федерації. Про це повідомив адвокат Сноудена Анатолій Кучерена, передає РБК.

"Довго отримували, тому що в умовах пандемії це було досить довго і важко, слава богу, зараз все нормально. Все було в загальному порядку, ніяких пільг у нього не було", - повідомив адвокат.

Зазначимо, що Едвард Сноуден живе в Росії з того часу, як він розкрив подробиці програм стеження, здійснюються американськими спецслужбами. Влада Сполучених Штатів не один раз намагалися домогтися його кримінального переслідування за розголошення державних таємниць.

Новини за темою: Трамп скасував злиту Сноуденом директиву про кібератаки, – WSJ

Нагадаємо, минулого року влада США подала позов проти ексспівробітника ЦРУ та АНБ Едварда Сноудена. Відомство стверджувало, що мемуари Сноудена Permanent Record ("Особиста справа") порушують домовленості про нерозголошення, які підписував колишній співробітник спецслужб.Loading...