Новини » Світ Читать эту новость на русском

Смерть Джорджа Флойда: Незалежні експерти назвали причину загибелі чоловіка

Сім'я загиблого добилася проведення незалежної експертизи

Графіті із портретом Джоджа Флойда Фото з відкритих джерел

У Сполучених Штатах незалежні судмедексперти провели ще один розтин і назвали справжню причину смерті Джорджа Флойда - асфіксія від тривалого сильного тиску. Про це повідомляє The Guardian.

Згідно з повідомленням, напередодні адвокати сім'ї Флойда оголосили, що ще один розтин, проведений незалежними медичними інспекторами, яких найняла сім'я, визначила, що 46-річний уродженець Х'юстона помер "від асфіксії через здавлення шиї та спини, що призвело до відсутності припливу крові до мозку".

"Джордж помер, бо йому був потрібний подих, подих повітря", - заявив адвокат родини загиблого Бен Крамп під час віртуальної конференції.

Адвокати додали, що "для Джорджа Флойда швидка допомога була його катафалком", оскільки в повідомленні швидкої було встановлено, що Флойд, ймовірно, "помер на місці події". 

Як зазначається, новий аналіз прямо суперечив попереднім результатам обстеження в офісі медичного оглядача округу Хеннепін, який постановив, що Флойд не був задушений, а помер від раніше набутих хвороб, поєднаних з тривалим обмеженням руху.

Новини за темою: У США поліція і демонстранти атакують журналістів: Вже понад 60 нападів

Нагадаємо, минулого тижня у декількох містах США також відбулися масові протести, які закінчилися зіткненнями з поліцією та арештами. Однак згодом до акції приєдналися інші мешканці штатів.

Акції пройшли після того, як увесь світ дізнався, що 25 травня під час жорсткого затримання поліцейськими загинув афроамериканець Джордж Флойд, підозрюваний у підробці документів, який чинив спротив під час арешту.

Згодом у США заарештували офіцера поліції, який брав участь у затриманні Джорджа Флойда, - саме цей поліцейський тримав ногу на шиї загиблого.

Loading...