Словаччина проведе масове безкоштовне тестування на COVID-19

Фото з відкритих джерел

Тестування відбуватиметься в два етапи

Прем'єр-міністр Словаччини Ігор Матович заявив, що в країні відбудеться масштабне безкоштовне тестування громадян на COVID-19. Про це повідомляє Dennikn.

Зазначається, що тестування проводитимуть у 2 етапи за підтримки військовослужбовців. Перший етап відбуватиметься протягом двох тижнів під час вихідних, а другий — у наступні два тижні. Для цього влада Словаччини закупила 13 млн тестів на COVID-19, які можуть показати результати дослідження вже через 15-30 хвилин.

За словами прем’єр-міністра, закупівля відбувалася таємно через досвід першої хвилі пандемії, коли частина замовлених захисних засобів чи тестів не опинилася в Словаччині. "Це буде операція, якої Словаччина ще не знала, і я думаю, що жодна інша країна такого не зробить", — сказав очільник словацького уряду.

Відомо, що на початку жовтня у Словаччині зафіксували новий спалах COVID-19. Із 1 жовтня в країні оголошено надзвичайний стан, який триватиме до середини листопада.

Новини за темою: Україна планує через два тижні запустити у промислове виробництво вітчизняні тести на антиген

Нагадаємо, нещодавно головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що наступного тижня в Україні можуть з’явитися нові експрес-тести на коронавірус COVID-19, які показуватимуть результати за 15-30 хвилин. За його словами, достовірність цих тестів така ж, як і в тесту ПЛР.

Loading...