live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Скандальний план примирення України та Росії видалили з сайту Мюнхенської конференції

Фото з відкритих джерел

Повідомлення, у якому зазначалося, що план був розроблений за співавторства Мюнхенської безпекової конференції, теж раптово зникло

З офіційного сайту Мюнхенської безпекової конференції раптово зник "антиукраїнський план" щодо завершення війни на Донбасі.

Про це повідомляє Європейська правда.

Як пише видання, з сайту зник не тільки план, а й повідомлення, у якому йшлося про те, що цей документ був розроблений за співавторства Мюнхенської безпекової конференції та підтриманий нею.

Натомість жодного пояснення подібним крокам так і не з'явилося.

Новини за темою: Голова Мюнхенської конференції пропонує дати шанс Росії, попри Україну

Так званий план примирення України та Росії "12 кроків для більшої безпеки України та євроатлантичного регіону" називають "скандальним" через те, що він певним чином відновлює співпрацю Заходу з Росією без деокупації Криму та без виконання вимог України щодо Донбасу.

Наприклад, у ньому говорилося про поступове зняття санкцій з Росії, зближення між РФ із Євросоюзом, запуск всеукраїнського загальнонаціонального діалогу щодо визначення нової ідентичності України, який має враховувати погляд Росії.

Як зазначалося, план розробляли і троє українських експертів - Василь Філіпчук, Олександр Чалий та Олексій Семеній.

За даними видання, ці троє людей відзначилися співпрацею з РФ.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що президент України Володимир Зеленський вирушить із візитом до Німеччини, де візьме участь у Мюнхенській конференції з питань безпеки

Новини за темою: Мюнхенська конференція – 2020: Очікування та реалії для України

Згодом стало відомо, що зустріч міністрів закордонних справ у "нормандському форматі" під час Мюнхенської конференції проводитися не буде.

Також на Мюнхенській конференції з питань безпеки погодили резолюцію, що передбачає 12 кроків для досягнення миру на сході України. 

Loading...