Новини » Світ Читать эту новость на русском

Сі Цзіньпін закликав китайців економити їжу

Лідер Китаю хоче зробити почесною економію на їжі

Лідер КНР Сі Цзіньпін Reuters

Глава Китаю Сі Цзіньпін звернувся до громадян країни з закликом припинити марнотратство в їжі. Про це повідомляє Xinhua.

Зазначається, що очільник Китаю наголосив на потребі вжиття ефективних заходів щодо скорочення харчових відходів. За словами Сі Цзіньпіна, необхідно зміцнити законодавство й посилити нагляд за зайвими витратами продовольства.

Глава Китаю додав, що пандемія коронавірусу показала, що ризики у сфері продовольчої безпеки нікуди не зникають. Він упевнений, що в Китаї необхідно культивувати звичку економити та зробити так, щоб марнотратство було ганебним, а економія на їжі – почесною.

Новини за темою: Китай закриває консульство США в Ченду

Нагадаємо, нещодавно в Китаї розпочали тестування на людях спільної із Німеччиною вакцини від COVID-19. Зазначається, що 72 учасники тестування вже отримали свою першу дозу після схвалення китайського регулюючого органу. Загалом, випробування першої фази включає 144 людини, які отримають дві дози вакцини впродовж 21 дня. Першими візьмуть участь люди віком від 18 до 55 років, а після них – старші.

Loading...