Новини » Світ Читать эту новость на русском

Швейцарія розширила санкції щодо будівництва Керченського мосту

Керченській міст Фото з відкритих джерел

До списку потрапили як конкретні особи, так і певні компанії

Швейцарська Конфедерація розширила санкційний список щодо осіб та компаній, які були причетні до будівництва Керченського мосту, що з'єднує Росію та анексований Кримський півострів. Відповідне рішення розміщене пресслужбою Державного секретаріату економіки країни.

Як зазначається, цього разу до санкційного списку потрапив гендиректор компанії "Гранд Сервис Экспресс" Олександр Ганов та заступник гендиректора з інфраструктурних проєктів компанії "Стройгазмонтаж" Леонід Риженькін.

Новини за темою: Британія ввела санкції проти росіян через отруєння Навального

Окрім цього, під санкції потрапили чотири компанії: "Ленпромтранспроект", "Дирекция по строительству железной дороги Беркакит — Томмот — Якутск", "Крымская железная дорога" і "Крымская первая страховая компания".

Передбачається, що обмеження запроваджують заборону на поїздки до Європейського Союзу,  заморожують активи у ЄС, забороняють експорт товарів подвійного призначення, здійснення фінансових операцій без відповідного дозволу, укладення нових бізнес-контрактів.

Новини за темою: ЄС оприлюднив санкційний список через отруєння Навального

Нагадаємо, 1 жовтня Європейський Союз погодив санкції проти осіб та компаній, які причетні до будівництва Керченського мосту. Loading...