Штурм Капітолію: Мін’юст США висунув звинувачення п’ятиразовому призеру Олімпіад

Кліт Келлер Thomas Kienzle/dpa/AP/picture alliance

ФБР подало скаргу на спортсмена

Міністерство юстиції США висунуло звинувачення п'ятикратному призеру Олімпійських ігор, американському плавцеві Кліту Келлеру за підозрою в штурмі будівлі Капітолію. Про це повідомляє AP.

Зазначається, що Федеральне бюро розслідувань США подало до суду скаргу на спортсмена після того, як Келлера впізнали на відеокадрах, зроблених під час штурму Конгресу. У зв’язку з цим ФБР запросило ордер на арешт за звинуваченням у свідомому і з метою порушення урядових функцій проник у Капітолій. Також плавця звинувачують у порушенні громадського порядку та перешкоджанні роботі правоохоронців.

При цьому слідство вважає, що на Келлера вказує те, що чоловік мав форму з нашивками із написами "США" та "Олімпійська збірна США". Сам спортсмен поки не коментував ситуацію.

Про Кліта Келлера відомо, що він дворазовий чемпіон світу з плавання, а також володар золота, бронзи й срібла на трьох Олімпійських іграх. Також у 18-річному віці спортсмен став членом основної збірної США з плавання.

Новини за темою: У США знайшли мертвим учасника штурму Капітолію, який зазирнув у ноутбук Пелосі

Нагадаємо, нещодавно у США взяли під варту трьох учасників штурму Капітолію, серед яких і Джейкоб Ентоні Чанслі, який "прорвався" в будівлю з розфарбованим обличчям, хутряною шапкою та рогами. Також серед заарештованих опинився "викрадач кафедри".

Loading...