Новини » Світ Читать эту новость на русском

Шаман, який обіцяв "вигнати" Путіна, подав скаргу в ЄСПЛ

Шаман Олександр Габишев УНН

За словами адвоката Габишева, в диспансері чоловіку дають невідомі препарати

Шаман Олександр Габишев, який минулого року пішки йшов до Москви, щоб "вигнати" з Кремля президента РФ Володимира Путіна, подав скаргу до Європейського суду з прав людини через незаконне переміщення його в психоневрологічний диспансер. Про це повідомляє Сибір.Реалії.

"Юристи якутського шамана Олександра Габишева, який торік пішки йшов до Москви, щоб "вигнати" з Кремля президента Росії Володимира Путіна, подали скаргу до Європейського суду з прав людини", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Якутського шамана Габишева і його прихильників оштрафували за непокору поліції

За інформацією юристів, Габишев був поміщений у психоневрологічний диспансер в Якутську незаконно – без його згоди і навіть без згоди законних представників. Раніше психіатрична експертиза на замовлення слідства визнала Габишева неосудним.

"У МОЗ Якутії на запит адвоката про примусову госпіталізацію шамана не відповіли, а те, що до нього не пускають відвідувачів, пояснили карантином. 12 травня російський ОМОН затримав і відвіз Габишева в психіатричну лікарню. За словами адвоката, Габишеву дають можливість телефонувати: на кілька хвилин у день видають телефон", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: У Росії знову затримали шамана Габишева, який ішов до Москви "вигнати Путіна"

Пізніше його адвокат Ольга Тимофєєва заявила, що в диспансері Габишеву дають невідомі препарати.

Нагадаємо, Габишев став відомим навесні 2019 року, коли пішки вирушив у Москву для проведення обряду вигнання президента Росії Володимира Путіна з Кремля.

Новини за темою: Народ – мій захист: якутський шаман Габишев поновить свій похід на Москву проти Путіна

Докладніше читайте у нашому матеріалі - "Хода проти Путіна": Все, що потрібно знати про якутського шамана і його місію.

Loading...