Сервіс Spotify поскаржився антимонопольним органам на нову єдину підписку Apple

Компанію звинувачують в антиконкурентній поведінці

Apple та Spotify Фото з відкритих джерел

Музичний сервіс Spotify звинуватив американську компанію Apple в неконкурентній поведінці. Відповідну заяву опублікувало The Verge.

Зазначається, що звинувачення пов’язані з презентацією Apple One – єдиної підписки на всі сервіси Apple. "У черговий раз Apple використовує своє домінуюче становище й несправедливу практику, щоб поставити конкурентів у невигідне становище та обділити споживачів, віддаючи перевагу власним сервісам", – йдеться в повідомленні.

Водночас у Spotify вважають, що дії Apple завдають шкоди розробникам та споживачам. "Ми закликаємо антимонопольні органи терміново вжити заходів щодо обмеження антиконкурентної поведінки Apple, яка, якщо її залишити без уваги, може завдати непоправної шкоди суспільству розробників і поставить під загрозу нашу загальну свободу слухати, вчитися, творити та спілкуватися", – написали в Spotify.

Новини за темою: Музичний сервіс Spotify став доступний в Україні

Раніше повідомлялося, що американська компанія Apple представила новий годинник Apple Watch Series 6. Головними інноваціями пристрою стане вимірювання рівню кисню в крові та сповіщення користувача про те, що він миє руки менше ніж 20 секунд.

Loading...