Санкції за отруєння Навального введуть проти глави ФСБ і двох заступників міністра оборони, - NYT

Олексій Навальний Facebook-сторінка Олексія Навального

Список осіб, які потраплять під санкції, у ЄС планують офіційно ухвалити 15 жовтня

ЄС може ввести санкції через отруєння Олексія Навального проти шістьох російських чиновників, які належать до "вузького кола" президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомляє  The New York Times з посиланням на трьох європейських чиновників.

За попередньою інформацією, європейські санкції торкнуться першого заступника голови адміністрації президента Сергія Кирієнка, директора ФСБ Олександра Бортнікова, двох заступників міністра оборони Олексія Криворучка і Павла Попова, керівника управління президента з внутрішньої політики Андрія Ярини і повноважного представника президента в Сибірському федеральному окрузі Сергія Меняйла. 

Новини за темою: Навальний звинуватив президента РФ у своєму отруєнні

Також очікується, що ЄС введе санкції проти Російського державного науково-дослідного інституту органічної хімії та технологій, який розробив і виготовив нервово-паралітичну речовину "Новічок". Саме нею було отруєно Олексія Навального. 

Новини за темою: У Кремлі відреагували на звинувачення Навального

Нагадаємо, 14 жовтня високопоставлені дипломати Європейського союзу погодили введення санкцій проти Російської Федерації через отруєння Навального. За попередньою інформацією, документ повинні офіційно ухвалити у четвер вранці, 15 жовтня. 

Loading...