Новини » Світ Читать эту новость на русском

Саміт лідерів G20 через коронавірус пройде у відеоформаті. Що обговорюватимуть

Лідери країн G20 Фото з відкритих джерел

Саудівська Аравія має намір зосередити увагу на захисті жінок і клімату

Саміт "Великої двадцятки" (G20) відбудеться 21-22 листопада, проте пройде не в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, як було заплановано, а у форматі відеоконференції через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє DW з посиланням на Cаудівське Королівство.

Як зазначається, під час саміту учасники розвиватимуть успіхи, досягнуті на віртуальному позачерговому саміті G20 наприкінці березня і більш ніж на 100 зустрічах робочих груп, і на міністерському рівні, які також пройшли у віртуальному форматі.

Основними завданнями осіннього саміту під девізом "Реалізація шансів XXI століття для всіх" стануть захист життя і стимулювання економічного зростання. За даними Саудівської Аравії, яка цього року головує в G20 з ротації, особливу увагу буде приділено захисту клімату і прав жінок.

"Країни G20 очолюють боротьбу проти пандемії, приймаючи швидкі та безпрецедентні заходи для захисту життя, життєвих умов і найслабших", - йдеться в заяві Ер-Ріяда.

Новини за темою: G20 заморозила заборгованості найбідніших країн

До слова, в сукупності, G20 (Велика двадцятка) представляє 85 відсотків світового валового національного продукту, 75 відсотків світової торгівлі (включаючи торгівлю всередині ЄС) і дві третини населення світу. Учасниками є 20 найбільших національних економік Аргентини, Австралії, Бразилії, Великої Британії, Німеччини, Індії, Індонезії, Італії, Канади, Китаю, Мексики, Росії, Саудівської Аравії, США, Туреччини, Франції, Південної Кореї, ПАР, Японії та ЄС. 

Нагадаємо, раніше лідери країни G20 після чергового саміту прийняли рішення про вкладення в глобальну економіку понад 5 трлн доларів для подолання негативних наслідків пандемії коронавірусу COVID-19. 

Loading...