Саакашвілі звинуватив владу Грузії у спробі зірвати явку на парламентські вибори

Міхеїл Саакашвілі REUTERS

Однак, грузинський та український політик переконаний, що "цей план вже зірваний"

Колишній президент Грузії та чинний голова Виконавчого комітету реформ України Міхеіл Саакашвілі звинуватив чинну грузинську владу у спробі зірвати явку на парламентські вибори. Про це політик заявив у суботу в ході свого відеозверення до народу, повідомляє Інтерфакс-Захід

Зокрема, Саакашвілі закликав громадян Грузії не боятися і йти голосувати на парламентських виборах, які проходять у країні 31 жовтня.

"Дуже багато людей вийшло, ніхто не повинен боятися, всі повинні йти на виборчі дільниці. Це дуже важливо. Дійсно вирішується доля країни, а не працевлаштування якихось окремо взятих людей", -заявив Саакашвілі.

Новини за темою: Саакашвілі пообіцяв "жорстку відповідь" у разі фальсифікації виборів в Грузії

За його словами, чинна грузинська влада планувала, щоб на вибори не прийшла достатня кількість виборців. Однак, політик наголосив, що "цей план вже зірваний".

Новини за темою: Саакашвілі прокоментував своє можливе прем'єрство в Грузії

Нагадаємо, у суботу о 8 ранку в Грузії розпочалося голосування на парламентських виборах, яке вперше проводять за новою системою. Участь у ньому взяли 48 партій і два блоки, серед яких - керівна "Грузинська мрія" та опозиційні "Єдиний національний рух - Сила в єдності". Остання на початку вересня оголосили, що у разі перемоги висунуть на пост прем'єра Міхеіла Саакашвілі.

Loading...