Новини » Світ Читать эту новость на русском

Саакашвілі пообіцяв "жорстку відповідь" у разі фальсифікації виборів в Грузії

Міхеїл Саакашвілі REUTERS

Політик натякнув на державний переворот

Експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі по відеозв'язку з Києва звернувся до своїх прихильників і пригрозив владі "жорсткою відповіддю" у разі фальсифікацій на майбутніх парламентських виборах. Відповідне звернення політик опублікував у своєму Facebook.

Так, спершу Міхеіл Саакашвілі мовив до прихильників "Грузинської мрії".

"Протягнемо один одному руки. Вчора і сьогодні ми є і були противниками, завтра ми діти однієї країни. Ми всі разом служимо своїй країні. Я впевнений, що багато хто з вас, більшість, підтримують грузинську державу", - сказав він і закликав громадян прийти на вибори.

За словами експрезидента Грузії, у разі фальсифікації виборів відповідь буде дуже жорсткою.

"Відповіддю на фальсифікацію буде не відступ. Відповіддю на фальсифікацію буде гідність, напад і захоплення влади людьми дуже швидко. Мої особливі співвітчизники, всього кілька годин відокремлюють нас від перемоги, дозволимо провести ці кілька годин мирно, тихо перейняти владу, а потім передати владу новому поколінню грузинів, які вже народилися вільними та піклуються про нашу країну. Наша країна заслуговує кращого майбутнього. Наш шлях більше не шлях Іванішвілі, наш шлях - Шлях святого Георгія, свободи, Грузії. Ми не народжені, щоб бути обірванцями", - сказав Саакашвілі.

Новини за темою: Саакашвілі прокоментував своє можливе прем'єрство в Грузії

До слова, вчора, 29 жовтня, тисячі прихильників колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі вийшли з мітингом під гаслом "попрощаємося з Бідзіною" (Іванішвілі, лідером правлячої партії "Грузинська мрія - демократична Грузія" і прем'єр-міністром) на площу Свободи в Тбілісі.

Як відомо, вибори в 150-місний однопалатний Парламент Грузії пройдуть 31 жовтня 2020 року. У виборах візьмуть участь 48 партій і два блоки. Виборцям належить вибрати 120 депутатів за пропорційною системою і 30 – за мажоритарною.

 

Loading...