Новини » Світ Читать эту новость на русском

Румунія відкликала свого посла з Білорусі для консультацій

У румунському МЗС заявили про солідарність із Литвою та Польщею

Румунія

Фото з відкритих джерел

Румунія відкликала свого посла в Білорусі для проведення консультацій. Про це повідомив міністр закордонних справ Румунії Богдан Ауреску в Twitter.

Зазначається, що на такі кроки Бухарест пішов у знак солідарності з іншими країнами. "Ми вирішили відкликати свого посла в Білорусі для консультацій на знак солідарності з Литвою та Польщею", – йдеться в повідомленні.

Водночас румунський дипломат наголосив, що тиск на європейські країни з боку Мінська не принесе користі. "Білорусь повинна розуміти, що використання дипломатичного тиску на країни-члени ЄС не допоможе діалогу і не принесе позитивних результатів", – написав Ауреску.

Нагадаємо, 7 жовтня посла Латвії Ейнарса Семаніса і посла Естонії Мерікея Кокаєва відкликали з Білорусі в свої столиці. Тоді зазначалося, що в найближчі кілька днів дипломати покинуть країну.

Новини за темою: Польща та Литва викликають для консультацій своїх послів в Білорусі

Раніше повідомлялося, що Олександр Лукашенко звільнив трьох послів Білорусі та позбавив їх дипломатичного рангу за те, що вони стали на бік опозиції. Офіційні формулювання стосувались "неналежного виконання обов'язків" та "ганьби державної служби".Loading...