Розробник "Новачка" вибачився перед Навальним

Олексій Навальний Фото з відкритих джерел

Розробник зізнався, що своє подальше життя присвятив боротьбі з цією отрутою

Один із розробників "Новачка" Віл Мірзаянов вибачився перед російським опозиційним політик Олексієм Навальним за те, що брав участь у розробці цієї бойової отруйної речовини. Про це він повідомив в ефірі телеканалу "Дождь". 

"Приношу свої глибокі вибачення Навальному за те, що я брав участь у цьому злочинному бізнесі з розробки речовини, якою він отруєний", - зазначив Мірзаянов. 

Крім цього, розробник додав, що усе своє подальше життя він присвятив боротьбі проти бойових отрут, зокрема "Новачка". 

Новини за темою: "Це дурниця": Творець "Новачка" про отруєння Навального іншою версією отрути

До слова, хімік етнічного татарського походження Віл Мірзаянов народився 1995 року у Росії, однак наразі проживає у США. Чоловік найбільше прославився тим, що розкривав таємні експерименти з хімічною зброєю в Росії.

Нагадаємо, у серпні Олексія Навального забрали в лікарню з ознаками отруєння у важкому стані. Деякий час він перебував під апаратом ШВЛ. Спочатку чоловік перебував у медзакладі Омська. Пізніше політика доставили в клініку Charite в Берліні.

Через деякий час медики у Німеччині визначили, що Навального отруїли речовиною групи "Новачок". Це також підтвердив Інститут оборонних досліджень Швеції та низка інших лабораторій.

Приблизно два тижні тому Олексій Навальний прийшов до тями і знову може говорити. А нещодавно опозиційонер опублікував у мережі пост, у якому розповів про своє самопочуття.  

 

Loading...