"Розгортається агресія проти Білорусі": Лукашенко заявив про намір переговорити з Путіним

Президент Білорусі бачить у ситуації в країні загрози для Росії

Володимир Путін і Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що хоче поговорити з президентом Росії Володимиром Путіним через ситуацію в країні. Про це повідомив Лукашенко на нараді в Мінську, передає БЕЛТА.

За словами Лукашенка, акції – це загроза не тільки Білорусі, а й Росії. "Фактично за сценарієм розгортається агресія проти Білорусі. Треба зв'язатися з Путіним, президентом Росії, щоб я міг з ним переговорити зараз. Тому що це вже загроза не тільки Білорусі", – зазначив президент.

Крім того, Лукашенко вважає, що захист Білорусі – "не менше, ніж захист всього нашого простору, Союзної держави". На його думку, варто очікувати хвилю у Росії, "якщо білоруси не витримають". "Ми бачимо, що відбувається. Нас заколисувати не треба мирними акціями і демонстраціями. Ми бачимо, що в глибині відбувається. Ми дуже добре це бачимо", – сказав очільник Білорусі.

Новини за темою: ЦВК Білорусі оголосила остаточні результати виборів: Лукашенко набрав 80,1%, Тихановська -10,1%

Нагадаємо, нещодавно Лукашенко відреагував на низку страйків білоруських підприємств, які тривають після проведення президентських виборів. Президент Білорусі заявив, що страйки можуть негативно позначитись на роботі установ, оскільки цим можуть скористатись конкуренти.

Loading...