Новини » Світ Читать эту новость на русском

Розділений світ не зміг впоратися із викликом пандемії COVID-19, - генсек ООН

Фото з відкритих джерел

За його словами, світ потребує скоординованої співпраці міжнародної спільноти

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, що розділений світ не зміг вирішити проблему боротьби з пандемією коронавірусу COVID-19, і водночас попередив про необхідність узгодження дій, щоб не допустити бідність та голод мільйонів людей. Про це повідомляє Reuters

За словами генсека, якби держави працювали разом, то можна було б зробити набагато більше для боротьби з хворобою, яка забрала життя понад мільйона людей.

"Пандемія COVID-19 є головним глобальним викликом для всього міжнародного співтовариства, для багатосторонності та для мене, як генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй", - сказав Гутерреш і додав, що поки міжнародному товариству не вдається пройти цей тест. 

Новини за темою: За добу в Україні підтвердили 4 766 нових випадків коронавірусу

Також генсек ООН застерігає, якщо не вжити скоординованих заходів, то "мікроскопічний вірус може штовхнути мільйони людей у ​​злидні та голод, що призведе до руйнівних економічних наслідків у найближчі роки".

Як зазначається, Гутерреш також розкритикував країни за відсутність єдності у спробах вирішити інші глобальні виклики, зокрема конфлікти в Афганістані, Ємені та Сирії.

Новини за темою: У світі кількість інфікованих коронавірусом перевищила 40 мільйонів

Нагадаємо, раніше директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила, що внаслідок кризи, спричиненої пандемією коронавірусу, світовий ВВП може втратити близько 28 трильйонів доларів

Loading...