Суд пом’якшив покарання актору Єфремову у справі про смертельну ДТП в Москві

Російський актор Михайло Єфремов Фото з відкритих джерел

Термін ув'язнення зменшили через добровільне відшкодування шкоди Єфремовим

Московський міський суд пом’якшив вирок актору Михайлу Єфремову у справі про смертельне ДТП за його участі. Про це повідомляє ТАСС.

Зазначається, що суд прийняв рішення про зменшення терміну покарання Єфремова з 8 до 7,5 років через добровільне відшкодування ним шкоди. "Судова колегія скасувала вирок першої інстанції засудженому Єфремову, визнала пом'якшувальною обставиною добровільне відшкодування їм шкоди та знизила термін покарання до 7 років і 6 місяців. В іншій частині вирок першої інстанції залишено без зміни", – йдеться в рішенні суду.

Водночас родичі загиблого кур’єра вважають вирок Єфремову справедливим. "Ми були готові до такого рішення і вважаємо його справедливим. Мої довірителі з самого початку говорили, що погодяться з будь-яким рішенням суду", – сказав адвокат потерпілих Олександр Добровінський.

При цьому адвокат цивільної дружини загиблого чоловіка заявив, що оскаржить вирок і буде вимагати нового розгляду, оскільки його довірителя не визнали потерпілою.

Також касаційну скаргу на вирок обіцяють подати й захисники Єфремова. "З урахуванням чинного законодавства та системи заліків термінів в СІЗО Єфремов зможе розраховувати на УДЗ через три роки або навіть трохи менше", – висловився адвокат Володимир Васильєв.

Новини за темою: Російський актор Охлобистін звернувся до президента Росії з проханням помилувати Єфремова

Нагадаємо, у вересні Пресненський районний суд Москви засудив актора Михайла Єфремова до восьми років колонії загального режиму за скоєння смертельної ДТП. Суддя вказала, що, відповідно до досліджень, проведених в рамках справи, джип Єфремова був повністю справний, а він сам перебував у стані сильного сп'яніння. Loading...