Російського опозиціонера Олексія Навального екстрено госпіталізували з отруєнням: Зараз він під ШВЛ

Олексій Навальний

Його прессекретарка стверджує, що Навального отруїли

Літак, в якому був опозиційний російський політик Олексій Навальний, здійснив екстрену посадку в Омську, самого Навального госпіталізовано з ознаками отруєння. Про це повідомила в Twitter його прессекретар Кіра Ярмиш.

"Сьогодні вранці Навальний повертався в Москву з Томська. У польоті йому стало погано. Літак екстрено сів в Омську. В Олексія токсичне отруєння. Зараз ми на швидкій їдемо в лікарню", - написала вона.

За словами Ярмиш, очевидно, Навального отруїли.

"Ми припускаємо, що Олексія отруїли чимось, підмішаним в чай. Це було єдине, що він пив зранку. Лікарі кажуть, що токсин швидше всмоктався через гарячу рідину. Зараз Олексій непритомний", - зазначила вона.

Новини за темою: Чубаров обурився можливим приїздом до Києва російської "опозиціонерки" Хакамади

Ярмиш додала, що зараз Навального підключили до апарату штучної вентиляції легенів. До лікарні викликали поліцію.

За інформацією видання "Тайга.інфо", Навальний кілька днів перебував у регіонах Сибіру. Спочатку він приїхав до Новосибірська, де, за інформацією видання, міг збирати матеріал для нового розслідування, а також зустрівся з волонтерами. Потім політик вирушив до Томська.

Новини за темою: Опозиціонери в РФ: Чому Сергій Гаврилов попросив політичного притулку в Україні

Раніше повідомлялося, що у Російській Федерації на 67 році життя помер відомий опозиціонер і правозахисник Сергій Мохнаткін.

Loading...